Jak informują drogowcy – we wtorek zacznie się naprawa nawierzchni estakady przy Bramie Żuławskiej, w ciągu ulicy Elbląskiej. Przez dwa tygodnie przejazd do centrum będzie zwężony do jednego pasa. W pierwszym etapie roboty będą prowadzone na lewej części jezdni.
Pendolino po raz pierwszy w historii dojechało do Ustki
Z około 40-minutowym opóźnieniem, przy dźwiękach orkiestry dętej...







