W Trójmieście korek na obwodnicy, dokładniej na zjeździe z obwodnicy południowej w kierunku Gdyni do węzła Kowale. Stoimy także na szóstce w Rumi w kierunku Gdyni. Ciaśniej w Chwaszczynie, Żukowie i Chwaszczynie – tu od Karczemek.
Spacery z przewodnikiem po Słupsku w nowej formule
Do Słupska wracają cieszące się popularnością spacery z...







