13 kwietnia Galeria Bałtycka w godzinach 10:00-16:00
Akcja Polskiego Towarzystwa Studentów Farmacji, mająca na celu zwiększenie świadomości społecznej w zakresie opieki farmaceutycznej i profilaktyki chorób cywilizacyjnych, takich jak cukrzyca, czy też nadciśnienie.
Odpowiednio przygotowani wolontariusze wykonywać będą podstawowe pomiary medyczne oraz przeprowadzą analizę otrzymanych wyników (pomiar ciśnienia tętniczego krwi, pomiar glikemii, analiza składu masy ciała, konsultacja z mgr farmacji, pokaz sporządzania leków recepturowych, rozmowa o ziołolecznictwie).








