Topniejący śnieg uwidocznił nowe, pozimowe dziury w gdańskich jezdniach. Czy miasto poradzi sobie z wiosennymi porządkami? O to w „Samorządowym Piątku” Joanna Stankiewicz pytała wiceprezydenta Piotra Grzelaka i Kazimierza Koralewskiego, szefa klubu Prawa i Sprawiedliwości w Radzie Miasta Gdańska. – Najbliższe tygodnie to właśnie czas na sprzątanie. W marcu jak w garncu. Do napraw ubytków nawierzchni przystąpiliśmy 21 lutego, przygotowujemy się do sprzątania i byliśmy przygotowani do tej obniżki temperatury. Warto to zrobić raz, a dobrze – podkreślił Piotr Grzelak.
Minister Marta Cienkowska: „To miejsce musi żyć”. Rządowe pieniądze na remont w Hevelianum
Będzie to miejsce spotkań, edukacji i kultury, łączące...







