Plaża, las i molo. Do tego moc różnych atrakcji, które przyciągają turystów, ale także gdańszczan. To nie tylko lody, kawa i gofry, ale przede wszystkim ścieżki rowerowe, z których licznie korzystają mieszkańcy. Niektórzy, zwłaszcza seniorzy, bywają tu codziennie. Odwiedzamy Brzeźno, które jeszcze czuje końcówkę wakacji. Nasza dziennikarka rozmawiała z turystami, mieszkańcami Gdańska, ale także osobami pracującymi w Brzeźnie w lokalach gastronomicznych.
Na parkingu podziemnym przy Sopot Centrum będzie można płacić kartą. Kierowcy czekali na to 10 lat
Pod koniec sierpnia zostanie wprowadzona płatność bezgotówkowa za...







