Zbliża się rok odkąd flotę Radia Gdańsk zasiliły elektryczne Pandy. Niewielkie, zwinne i bardzo ekonomiczne auta stały się naszym codziennym narzędziem pracy. W ciągu minionych jedenastu miesięcy przejechaliśmy ekoPandami 24 tysiące kilometrów. Zużyliśmy 6 tysięcy kilowatów prądu, co kosztowało nas trzy tysiące złotych. To jedna trzecia ceny jaką musielibyśmy zapłacić za eksploatację tradycyjnego auta. Co jeszcze możemy powiedzieć o ekopandach?
Bijatyka po meczu o awans. Mamy nagranie kibiców [WIDEO]
Bijatyka, do której doszło po niedzielnym meczu Gromu...







