Już trzeci dzień jesteśmy naszym wozem satelitarnym na Festiwalu Open’er. Nadajelmy z lotniska w Gdyni – Kosakowie. Zapraszam na specjalne wydanie Muzycznej Strefy Radia Gdańsk między 18.05 a 21.30.
Do usłyszenia!
Kamil Wicik
W wakacje więcej patroli Straży Miejskiej w Słupsku
W najbliższych tygodniach w miejscach rekreacji i wypoczynku...







