Spowolnienia na obwodnicy w kierunku Łodzi. Najpierw na wysokości Osowej, a później przed węzłem w Rusocinie. Do tego „2 auta stoją na pasie awaryjnym na wysokości Rotmanki około 100-u metrów za wiaduktem w kierunku Straszyna. Robi się zator.” – pan Łukasz napisał.
Amerykańska Polonia odwiedza Dar Młodzieży. Ostatnie dni żaglowca w Norfolk [ZDJĘCIA]
Dar Młodzieży, statek szkolny Uniwersytetu Morskiego, cumuje od...







