Bardzo złe warunki na Obwodnicy Trójmiasta. Padający deszcz utrudnia jazdę, jazda płynna do Osowej od Kowal, ale powoli. Prośba do kierowców o rozsądną jazdą – Błażej.
Dodamy jeszcze, że spowolnienie mamy również na pasie w kierunku Łodzi – od Szadółek do Obwodnicy Południowej.
Sopot uruchamia darmowy parking przy Ergo Arenie. Na plażę dojedziesz eko-busem
Od poniedziałku, 29 czerwca, w Sopocie czynny będzie...







