W SKM tłok, ale nie przesadny. Problemu z wsiadaniem nie było. Są ludzie z flagami Gdańska – pisze jeden z naszych słuchaczy
Na parkingu podziemnym przy Sopot Centrum będzie można płacić kartą. Kierowcy czekali na to 10 lat
Pod koniec sierpnia zostanie wprowadzona płatność bezgotówkowa za...







