Poważne kłopoty na szóstce w Lęborku. Pan Darek informował o korku. Stoimy w obu kierunkach na szóstce do skrzyżowania z Krzywoustego. Zresztą Krzywoustego w Lęborku do szóstki także zakorkowana. Stoimy też I Armii Wojska Polskiego i alei Niepodległości.
Nowa jednostka FSRU 2 na Zatoce Gdańskiej. „Gwarancja poprawy odporności gospodarki”
Na Zatoce Gdańskiej powstanie drugi pływający terminal LNG...







