Duży korek na Obwodnicy Południowej między węzłami Gdańsk-Lipce a Gdańsk-Południe. Zjazd blokuje zepsuty tir. Jak informuje nasz słuchacz, w tym miejscu w ogóle nie ma możliwości przejazdu w stronę Gdyni, więc kierowcy odbijają w kierunku Straszyna.
Nowa jednostka FSRU 2 na Zatoce Gdańskiej. „Gwarancja poprawy odporności gospodarki”
Na Zatoce Gdańskiej powstanie drugi pływający terminal LNG...







