Chwarznieńska stoi od Obwodnicy do końcówki części leśnej i z drugiej strony – od Witomina do tego samego miejsca. Stryjska i Małokacka pod górę zakorkowane do Witomina, ale poprawiła się sytuacja na Kieleckiej, bo tylko końcówka tej ulicy jest zatkana. Niestety na zdecydowanej większości Witomińskiej dalej stoimy w korku.
Jubileuszowa SALWA po raz pierwszy na Starym Rynku. Słupsk rozpoczął sezon letni
Koncerty, warsztaty, spektakle, stoiska z rękodziełem i rodzinna...







