Woda jest największym darem. „Szacunek do niej mam od czasów dzieciństwa”
Sucho, sucho, sucho - wszyscy powtarzają. Na Pomorzu nie było deszczu od miesiąca. Dobrze mieć zapasy wody. W Magazynie Ekologicznym o jej gromadzeniu i szacunku do niej. Włodek Raszkiewicz rozmawiał z Arturem Kaszkiewiczem, który podlewa ogród deszczówką i zbiera tak...

















