Tylko jedna trzecia uczniów w Słupsku zapisana na edukację zdrowotną. „Liczby mówią same za siebie”
Tylko jedna trzecia uczniów słupskich szkół podstawowych i średnich, uprawnionych do edukacji zdrowotnej, skorzysta z zajęć. W przeważającej części są to uczniowie szkół podstawowych. - Liczby mówią same za siebie. Rzeczywiście, w szkołach podstawowych frekwencja jest najwyższa. Do 25 września...

















