„Dobry posiłek” serwują szpitalu. Program Ministerstwa Zdrowia realizowany w Słupsku
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Słupsku przystąpił do programu pilotażowego "Dobry posiłek w szpitalu" wprowadzonego przez Ministerstwo Zdrowia. Głównym celem programu jest poprawa jakości żywienia, który jest integralnym elementem leczenia szpitalnego pacjentów. Dzięki założeniom programu w diecie pacjenta pojawiły się dwa,...

















