Niezwykle cenne, wyjazdowe zwycięstwo gdańskich hokeistów. MH Automatyka lepsza od Unii Oświęcim
Hokeiści MH Automatyki nie przestają zaskakiwać. W niedziele pokonali w meczu wyjazdowym Unię Oświęcim 4:3. Decydującą o losach spotkania bramkę, na 5. minut przed zakończeniem meczu, strzelił Petr Polodna. Niedzielne spotkanie nie rozpoczęło się dla gdańszczan dobrze. Już 7 sekund...







