Pierwsza porażka hokeistów MH Automatyki pod wodzą Andrieja Kowaliowa
Hokeiści MH Automatyki Gdańsk przegrali z Unią Oświęcim 0:1 (0:0, 0:0, 0:1) w kolejnym meczu Polskiej Hokej Ligi. Jedyną bramkę gospodarze stracili w 49. minucie spotkania. Tomasza Witkowskiego pokonał Jan Danecek.BEZ KLUCZOWEGO OBROŃCYPrzez większość meczu gdańszczanie grali bez jednego ze...








