Gdańszczanie spotkali się na miejskiej wigilii. Prezydent Dulkiewicz: „Wszystkim nam potrzeba pokoju i miłości”
Było wspólne kolędowanie i dzielenie się opłatkiem - na Długim Targu w Gdańsku odbyła się coroczna miejska wigilia. Tradycyjnie świąteczne życzenia składali sobie mieszkańcy oraz włodarze miasta. - Życzę sobie pokoju i spokoju na święta - mówiła jedna z mieszkanek....

















