Na haju za kółkiem. W Trójmieście zatrzymano dwóch kierowców pod wpływem narkotyków
Funkcjonariusze drogówki zatrzymali 21-letniego mieszkańca Bydgoszczy, który prowadził pojazd pomimo braku wymaganych uprawnień. W trakcie kontroli okazało się, że wstępne badanie jego śliny wykazało obecność metamfetaminy. Kolejny wyeliminowany z ruchu to 26-letni gdańszczanin. Mężczyzna podejrzewany jest o kierowanie pod wpływem...

















