Integracja, wymiana doświadczeń i dobra zabawa. Tydzień osób z niepełnosprawnościami w Elblągu
W Elblągu trwa tydzień osób z niepełnosprawnościami. Wydarzenie rozpoczęło się kolorowym przemarszem i przekazaniem kluczy do miasta osobom ze szczególnymi potrzebami przez wiceprezydenta Piotra Kowala. - Nawiązaliśmy współpracę ze wszystkimi stowarzyszeniami, organizacjami, które zajmują się wsparciem dla osób niepełnosprawnych, zarówno...

















