VIDEO Polska pokonała Litwę 2:1 w meczu towarzyskim na PGE Arenie

Polska wygrała z Litwą 2:1 w towarzyskim meczu piłkarskim na PGE Arenie w Gdańsku. Bramki dla biało-czerwonych zdobyli Arkadiusz Milik i Robert Lewandowski. Bramkę dla gości zdobył Lukas Spalvis. Podopieczni trenera Adama Nawałki przegrywali do przerwy 0 do 1. W drugiej połowie biało-czerwoni najpierw wyrównali wynik spotkania dzięki bramce Arkadiusza Milika, a potem dobił z rzutu karnego Robert Lewandowski.

Spotkanie na PGE Arenie obejrzały ponad 33 tysiące kibiców. Mecz z Litwinami był ostatnim sprawdzianem przed eliminacjami mistrzostw Europy. Pierwszy mecz o punkty zespół prowadzony przez Adama Nawałkę rozegra na początku września, z Gibraltarem.