Pod znakiem zapytania stoi występ Thomasa Jonassona w niedzielnym spotkaniu przeciwko Włókniarzowi Częstochowa. Jak dowiedziało się Radio Gdańsk zawodnik ze Skandynawii ma problemy ze szwedzkim urzędem skarbowym. Jonasson nie wystąpił w ostatnim spotkaniu przeciwko Stali Gorzów tłumacząc, że gdański klub zalega mu pieniądze. Teraz gdy wszystko się wyjaśniło zawodnik zmaga się z innymi problemami. Szweda ściga urząd skarbowy. Według Tadeusza Zdunka może mu to znacznie utrudnić występ w Częstochowie. – Thomas ma bardzo duże problemy ze skarbówką. W niedzielę o 9:00 rano musi być w swoim rodzinnym mieście, bo inaczej grozi mu areszt. W tej chwili dogrywane są ostatnie szczegóły z połączeniami lotniczymi, aby mógł szybko wrócić do Szwecji. Właściwie nas to nie powinno interesować. To jest jego problem z urzędem skarbowym, zaznaczył Zdunek.
Nie wiadomo też w jakim składzie wystąpi beniaminek ekstraligi. – Po tej ostatniej sytuacji w meczu ze Stalą Gorzów nie jestem pewny, czy mogę ufać niektórym zawodnikom. Jonasson wsiadł na hulajnogę i pojechał. Pieszczek się nagle rozchorował, Lindgren jechał jak jechał. Beśko pytał czy może go wyprzedzić, bo cały czas wjeżdżał mu na tylne koło. Jaki będzie skład i jak będzie jechał na tę chwilę nie wiem, dodał Zdunek.
Początek niedzielnego spotkania o godzinie 16:30.







