Szczypiorniści Wybrzeża Gdańsk porażką zakończyli rundę zasadniczą

Szczypiorniści Wybrzeża Gdańsk przegrali przed własną publicznością w ostatnim meczu rundy zasadniczej z Chrobrym Głogów 21:29. Najskuteczniejsi w ekipie gospodarzy byli Łukasz Rogulski i Marcin Lijewski, którzy rzucili po cztery bramki. Pierwsza połowa, choć zacięta, była pod dyktando podopiecznych Krzysztofa Przybylskiego, którzy już na początku zdominowali zespół Wybrzeża. W składzie beniaminka PGNiG Superligi straty starał się niwelować Marcin Lijewski, który w pierwszych minutach rzucił dwie bramki pod rząd. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem gości 12:11.

W drugiej części spotkania Wybrzeże praktycznie nie istniało. Podopieczni Daniela Waszkiewicza i Damiana Wleklaka razili nie skutecznością i obijali poprzeczki lub trafiali wprost w dobrze dysponowanego bramkarza przyjezdnych. Głogowianie natomiast nie grzeszyli skutecznością i zasłużenie wygrali 29:21.