Drugi sparing bez zwycięstwa. Arka słabsza od beniaminka z Nowego Sącza

Arka Gdynia rozegrała drugi sparing podczas przygotowań do nowego sezonu. Żółto-niebiescy przegrali z Sandecją Nowy Sącz 0:2. Leszek Ojrzyński sprawdził podczas meczu dwudziestu trzech zawodników. Arka przygotowuje się do otwarcia sezonu meczem o Superpuchar Polski. Gdynianie rozegrali drugi przedsezonowy sparing. W pierwszym zremimsowali z Apoellem Nikozja 1:1. Tym razem przegrali z Sandecją Nowy Sącz 0:2.

BRAMKI W KOŃCÓWCE

Długo w meczu utrzymywał się remisowy rezultat. W przerwie trener Ojrzyński wymienił niemal całą „jedenastkę”. Na boisku pozostał jedynie Pavels Steinbors, ale i on, w 75. minucie, ustąpił miejsca Szymonowi Więckowiczowi. Rozstrzygające bramki padły w ostatnich fragmentach spotkania. Najpierw piłkę do siatki głową wpakował Adrian Danek, a po chwili wynik meczu ustalił Aleksandyr Kolev.

OSTATNI SPARING PRZED SUPERPUCHAREM

Arkę, przed piątkowym meczem z Legią Warszawa, czeka jeszcze jeden sparing. Przeciwnikiem żółto-niebieskich będzie Spartakus Jurmal.

Arka 1. połowa: Steinbors – Socha, Marcjanik, Kosut, Warcholak – Sambea – Żebrakowski,  da Silva, Marciniak, Piesio – Siemaszko.

Arka 2. połowa: Steinbors (75′ Więckowicz) – Zbozień, Danch, Sobieraj, Wojowski- Sołdecki – Nowicki (75′ Zarandia), Nalepa, Hebel, Kun – Jurado