Lechiści grali w młodzieżowych kadrach. Biegański i Żukowski ze zmiennym szczęściem

Mateusz Żukowski w kadrze do lat 21, a Jan Biegański w reprezentacji U-20, rozegrali mecze międzypaństwowe. Obaj rywalizowali ze zmiennym szczęściem, ale żaden z Lechistów nie może być w pełni usatysfakcjonowany. Więcej radości będzie miał Jan Biegański, z którym w składzie kadra zremisowała z Portugalią 0:0. Biegański był jedną z ważniejszych postaci zespołu, a w pierwszej połowie stworzył sobie dogodną sytuację do zdobycia gola, jednak nie udało mu się pokonać bramkarza rywali. W 84 minucie Biegańskiego zastąpił piłkarz Cracovii Karol Knap.

Kadra Miłosza Stępińskiego występuje w Elite League. Po dwóch spotkaniach ma porażkę i remis na koncie i zajmuje przedostatnie, 7. miejsce w tabeli.

BŁĘDY KADRY „ŻUKOWSKIEGO”

Dużo większe rozczarowanie pozostanie po meczu reprezentacji do lat 21. Wprawdzie bramki z przegranego meczu 1:2 z Izraelem padały przed wejściem na boisko Mateusza Żukowskiego, jednak utalentowany gracz Lechii nie zdołał odmienić losów spotkania. Wszedł na plac w 59 minucie meczu, ale wcześniejsze błędy defensywy Biało-czerwonych okazały się kluczowe dla końcowego rezultatu. Po dwóch meczach nasi reprezentanci mają zaledwie 3 punkty.