Aleksandra Dulkiewicz

Aleksandra Dulkiewicz: „Dziękuję Wam za godną postawę, wzajemną życzliwość i uśmiech przez ten ostatni tydzień”

Kochane gdańszczanki i gdańszczanie, dziękuję Wam za godną postawę, wzajemną życzliwość i uśmiech przez ten ostatni tydzień! – napisała w niedzielę w internecie Aleksandra Dulkiewicz pełniąca obowiązki prezydenta Gdańska po tragicznej śmierci Pawła Adamowicza. Dulkiewicz zamieściła wpis na swoim profilu...

Page 66 of 69 1 65 66 67 69

REKLAMA

NAJNOWSZE

AUDYCJE