Aleksandra Dulkiewicz: „Wszyscy mamy łzy w oczach, ale urząd służy mieszkańcom, jak każdego dnia”
- Bardzo dziękujemy, że jesteście razem z nami, zarówno dla nas, jak i dla państwa jest to bardzo trudna sytuacja. Wielu z nas nie spało tej nocy, dziękujemy że państwa relacje są spokojne i wyważone. Na razie sytuacja jest bez...









