Dwójka bohaterów zmęczona życiem w swoich miastach przyjeżdża do Gdańska i… [WIDEO]
Gdańsk promuje się jako wymarzone miejsce do mieszkania dla młodych ludzi. Kampania nazywa się "Gdańsk - tu się żyje!". W krótkim spocie reklamowym w formie filmiku występuje dwójka bohaterów, którzy po spędzeniu w Gdańsku urlopu, podejmują decyzję o przeprowadzeniu się...







