Sprawca śmiertelnego wypadku, w którym zginęła 17-latka, aresztowany
Sąd w Lęborku tymczasowo aresztował pijanego kierowcę, który 5 stycznia spowodował śmiertelny wypadek w Roszczycach w powiecie lęborskim. Zginęła 17-latka podróżująca pojazdem. W niedzielę nad ranem, na lokalnej drodze, kierujący samochodem, najprawdopodobniej z uwagi na stan nietrzeźwości i niedostosowanie prędkości...

















