Po nawałnicy z domu pana Władysława zostało tylko to. Ma jedno marzenie
Z domu pozostała tylko tabliczka z numerem - takimi słowami swoją sytuację opisuje pan Władysław Słomiński z Główczewic koło Brus. Dziesięć dni temu nawałnica zniszczyła cały jego dobytek. Jego niepełnosprawną żoną zaopiekowała się córka. On sam mieszka w przyczepie kempingowej...







