Biskup Zbigniew Zieliński o świętach w czasie pandemii: „Uświadamiamy sobie, jak ważne jest pokrzepienie ducha”
Za kilkanaście godzin rozpocznie się pasterka. Większość katolików o północy pojawiała się w świątyniach, by celebrować uroczystość narodzin Chrystusa. W tym roku będzie trochę inaczej. O świętowaniu Bożego Narodzenia w czasie pandemii, wyjątkowości tego czasu i wartości życia Andrzej Urbański...







