Kanał na Mierzei Wiślanej. Dyrektor Urzędu Morskiego w Gdyni mówi o kolejnych etapach prac
Pół tysiąca jednostek przeprawiło się do końca grudnia 2022 roku przez Mierzeję Wiślaną. Kanał żeglugowy łączący Zatokę z Zalewem działa od 17 września. O tym, co się teraz tam dzieje, Anna Rębas rozmawiała z popołudniowym "Gościem Dnia Radia Gdańsk", którym...

















