Gdynia będzie mieć ogródki gastronomiczne przez cały rok? Miasto chce zachęcić restauratorów
Sezon turystyczny właśnie się rozpoczyna, ale w Gdyni już myślą o okresie jesienno-zimowym. Miasto chce wprowadzić ulgowe stawki dla restauratorów na prowadzenie ogródków gastronomicznych między 1 października a 30 kwietnia.

















