orkiestra

WOŚP w styczniu zagra dla Pawła Adamowicza. Przyszłoroczny finał odbędzie się pod hasłem „Gdańsk dzieli się dobrem”

Gdańsk dzieli się dobrem – pod takim hasłem odbędzie się 12 stycznia finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wydarzenie będzie upamiętniać rocznicę tragicznej śmierci Pawła Adamowicza. A 13 stycznia, w nawierzchni przy Katowni, nastąpi odsłonięcie tablicy pamiątkowej w rocznicę jego morderstwa....

Siła tkwi w muzyce. 11. Przegląd Paradnych Orkiestr Dętych w Ustce i Rowach

Orkiestry dęte opanowały Ustkę i Rowy. 6 kilkudziesięcioosobowych zespołów przemaszerowało przez obie miejscowości, prezentując swoje umiejętności muzyczne. Orkiestrom towarzyszyły mażoretki, czyli prezentujące układy taneczne panie. W sumie było 370 osób.    (Fot. Radio Gdańsk/Przemysław Woś) -My przyjechaliśmy z okolic Bielska-Białej....

Page 2 of 2 1 2

REKLAMA

NAJNOWSZE

AUDYCJE