Ciemność na peronach i dojściach do stacji kolejowych. Pasażerowie w Słupsku narzekają na półmrok
Brakuje oświetlenia na chodnikach prowadzących na perony i na mniejszych stacjach niedawno zmodernizowanej linii numer 405 Słupsk–Ustka. Pociągi kursują od tygodnia. Pasażerów nie brakuje, ale mają powody do narzekania. - Jasno jest, gdy nadjeżdża pociąg, a tak jest półmrok. Dajemy...











