Mieszkanka Malborka oszukana metodą „na policjanta”. Kobieta straciła ćwierć miliona złotych
260 tysięcy złotych straciła mieszkanka Malborka. 66-latka została oszukana metodą "na policjanta". - Najpierw do kobiety zadzwonił fałszywy kurier i dokładnie wypytał ją o adres. Potem był kolejny telefon od rzekomego policjanta - mówi starszy aspirant Sylwia Kowalewska z Komendy...

















