Urzędnik załatwiał darmowe parkowanie w Gdyni. Najbliższe 2 miesiące spędzi w areszcie
Na dwa miesiące gdański sąd aresztował szefa gdyńskiej strefy płatnego parkowania. Tomasz W., usłyszał zarzuty o charakterze korupcyjnym. Urzędnik miał umożliwić bezpłatne parkowanie w centrum Gdyni 70 nieuprawnionym osobom. Budżet miasta stracił na tym co najmniej 350 tysięcy złotych. ****AKTUALIZACJA...







