Okradł szefa, złapała go policja. Teraz może spędzić do 5 lat w więzieniu [FILM]
Policja ze Słupska zatrzymała 26-letniego mieszkańca Dębnicy Kaszubskiej. Mężczyzna ukradł saszetkę z pieniędzmi szefowi firmy, w której był zatrudniony. W środku saszetki było kilka tysięcy złotych. PRACOWNIK SIĘ PRZYZNAŁ Policjanci ustali, że kradzieży mógł dokonać pracownik punktu gastronomicznego. 26-latek...









