PZMot czeka na porozumienie żużlowców z Wybrzeżem
Możliwe jest przywrócenie licencji żużlowemu Wybrzeżu. Jeśli klub osiągnie porozumienie z zawodnikami w kwestii spłaty części długów, proces licencyjny zostanie na nowo otwarty. Prezes GKŻ Wybrzeże Tadeusz Zdunek traci cierpliwość. W imieniu PZMot prawnik tej instytucji Łukasz Szmit w rozmowie z R.Gd. wyraził...








