Nie będzie ligowego żużla w Gdańsku. PZM nie przyznał licencji
Prezydium Zarządu Głównego Polskiego Związku Motorowego podjęło decyzję. GKŻ Wybrzeże, które starało się o możliwość startów w drugiej lidze nie otrzyma licencji. Oznacza to, że kibice czarnego sportu z Gdańska żużla w sezonie 2015 nie zobaczą. Oprócz Wybrzeża licencji nie...







