Druga runda Energa Athletic Cup za nami
Ponad 270 zawodników stawiło się na bieżni Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku podczas drugiej rundy Energa Athletic Cup. Młodzi zawodnicy rywalizowali w 5 konkurencjach. Punktualnie o godzinie 12 zawody otworzył dyrektor Sopockiego Klubu Lekkoatletycznego Jerzy Smolarek. W rozmowie...







