Zwycięstwa Lechii i Arki w ekstralidze rugby. Przegrana żużlowców Wybrzeża
Trójmiejscy rugbyści zakończyli sezon zasadniczy zwycięstwami. Lechia na własnym boisku pokonała bezradny Orkan Sochaczew, a Arka Gdynia zwyciężyła Posnanie Poznań. Żużlowcy przegrali ze Spar Falubaz Zielona Góra. Arka Gdynia – Posnania Poznań 45:21 (24:14) Na Narodowym Stadionie Rugby rugbyści Arki...







