Wielkanocne śniadanie dla potrzebujących w Sopocie. Życzenia od abp. Wojdy i paczki z żywnością
Kilkaset osób - bezdomnych, ubogich i potrzebujących - uczestniczyło w sobotę rano w wielkanocnym śniadaniu w Sopocie. Organizowane przez Caritas Archidiecezji Gdańskiej spotkanie odbyło się w Hali 100-lecia. Życzenia złożył między innymi metropolita gdański, arcybiskup Tadeusz Wojda. Uczestnicy nie kryli...

















