Abp Wojda zaprasza na marsz papieski. „Dajmy osobiste świadectwo wdzięczności za pontyfikat”
Metropolita gdański, abp Tadeusz Wojda zaapelował do wiernych o udział 2 kwietnia w marszu wdzięczności za św. Jan Pawła II. Jak zaznaczył, dyskredytując osobę papieża, pozbawia się zwłaszcza młode pokolenie ważnego punktu odniesienia w sprawach wiary i obyczajów. W komunikacie...

















