GUMed wychodzi na ulicę. Uczelnia organizuje piknik dla mieszkańców [PROGRAM]
Bezpłatne badania, nauka udzielania pierwszej pomocy, występy artystyczne, degustacja zdrowych potraw, konkursy i pokazy - to tylko niektóre atrakcje "Pikniku na Zdrowie", organizowanego przez Gdański Uniwersytet Medyczny. Już w sobotę gości, którzy odwiedzą stoiska uczelni czeka moc atrakcji. Impreza organizowana...











