Gdańsk otrzymał tytuł „Samorządu Przyjaznego Szkole Rozwijającej Uczenie się Uczniów”. Przyznały go Centrum Edukacji Obywatelskiej i Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności. Tytuł wręczono prezydentowi miasta – Pawłowi Adamowiczowi na Zamku Królewskim w Warszawie, podczas XV Ogólnopolskiej Prezentacji Projektów Młodzieżowych. Tytuł przyznawany jest samorządom, które promują edukację skoncentrowaną na rozwijaniu przez uczniów kompetencji kluczowych.
Trójmiejski pseudokibic zatrzymany za znieważenie kasjerki z Ukrainy. Szef MSWiA: „Zero tolerancji dla agresji” [FILM]
Policjanci Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości i Komendy Wojewódzkiej...







