Bytowscy policjanci zatrzymali prawo jazdy mężczyźnie, który w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 50 kilometrów. Kierowca brawurą popisywał się w pobliżu szkoły. – Mundurowi zatrzymali do kontroli 47-letniego kierującego fiatem, który przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 53 km/h. Mieszkaniec Bytowa stracił prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące. Za rażące przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym funkcjonariusze ukarali kierowcę mandatem oraz punktami karnymi – mówi sierż. szt. Damian Chamier Gliszczyński, oficer prasowy bytowskiej policji.
Trójmiejski pseudokibic zatrzymany za znieważenie kasjerki z Ukrainy. Szef MSWiA: „Zero tolerancji dla agresji” [FILM]
Policjanci Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości i Komendy Wojewódzkiej...







