Magazyn koszykarski po meczu Grupa Sierleccy Czarni Słupsk – Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz (posłuchaj podcastu)

Czarni Słupsk pokonali w niedzielę Astorię Bydgoszcz 99:78, prezentując szczególnie w drugiej połowie wyborną formę. Mają już na koncie 14 zwycięstw w 18 rozegranych meczach i kibice w Słupsku mają się z czego cieszyć.

Mecz z Astorią rozegrany został awansem, z 22 stycznia, po tym jak mecz Czarnych z Zastalem Zielona Góra z 5 stycznia został przełożony na 10 marca z powodu infekcji COVID-19 w drużynie wywali słupszczan.

Mecz w Słupsku stał na dobrym poziomie, a w pierwszej połowie rywale z Bydgoszczy prezentowali się bardzo dobrze. Jednak kwarty trzecia i czwarta należała już do gospodarzy, którzy nie tylko wygrali, ale zrobili to wyraźnie, rewanżując się rywalom za pechową porażkę w pierwszym meczu w Bydgoszczy.

Posłuchaj pomeczowego magazynu poświęconego spotkaniu Czarnych z Astorią.