Siatkarki Atomu Trefl toczą bój o awans do finału MP. W ERGO Arenie obrończynie tytułu z Impelem wygrały i przegrały. Teraz w najgorszym wypadku te wyniki muszą powtórzyć we wrocławskiej Orbicie.
Radiowóz wyprzedzał „na trzeciego”. Policjant z Człuchowa ukarany
Policjant drogówki z Człuchowa wyprzedzał „na trzeciego” na...







